Poznaj Velmundi

Jakość dzięki specjalizacji

Pasjonujemy się żeglarstwem na ciepłych morzach, cały czas sami poznajemy nowe akweny i modele jachtów. Specjalizacja w czarterach pozwala nam oferować te usługi na wysokim poziomie oraz tworzyć autorskie programy ułatwiające Tobie czarter jachtu.

Pomagamy Ci odkrywać świat żeglarstwa

Misją VELMUNDI jest promocja żeglarstwa na ciepłych morzach. Dlatego wysyłamy do naszych przyjaciół, klientów i wszystkich tych, którzy sobie tego zażyczą – co miesiąc bezpłatny magazyn żeglarski. Wysyłamy go e-mailem. Więcej informacji znajdziesz wchodząc na zakładkę Magazyn Żeglarski.

Pomagamy Tobie również w całym procesie od wyboru jachtu po przygotowania do rejsu. Dzięki temu, wiesz dobrze, czego oczekiwać. A my jesteśmy spokojni, że Twoje wakacje na jachcie będą naprawdę udane i bezpieczne.

Nowatorskie podejście do wyszukiwania jachtów

yachtsW naszej ofercie posiadamy ponad 3000 jachtów i katamaranów. Do ich porównywania stworzyliśmy na naszej stronie intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której znajdziesz jacht według prostych kryteriów. Druga metoda została stworzona dla osób, które cenią swój czas oraz wygodę. Wystarczy, że nam napiszesz, że jesteś zainteresowany czarterem, a nasz zespół skontaktuje się z Tobą i pomoże Ci w wyborze regionu, jachtu. To sposób bardzo ceniony przez naszych klientów, ponieważ już na etapie rezerwacji masz w nas osobistego doradcę.

Oszczędzamy Twój czas

Dokładamy jeszcze więcej starań, aby zwiększyć Twój komfort przy wyborze jachtu. Proces rezerwacji oferujemy również przez Internet, formalności załatwiamy mailem, tradycyjną pocztą lub kurierem. Zawsze jednak zachęcamy Ciebie do kontaktu telefonicznego – w doradzaniu oraz pomocy Tobie tkwi nasz wspólny sukces.

Możesz nas też spotkać na wszystkich większych imprezach żeglarskich. Na zdjęciach nasze stoiska na targach Wiatr i Woda w Warszawie oraz targach Boatshow w Poznaniu.

Skipperów oraz instruktorów zainteresowanych współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt pod e-mailem: praca velmundi.pl